PZP kalkulačka

Na jednoduchom príklad zistíte výhodnosť PZP kalkulačkyPZP kalkulačka sa oplatí každému. Koľko času ste už strávili tým, že ste chodili po jednotlivých poisťovacích pobočkách, aby ste zistili cenu pzp, ktorú vám ponúkajú za vozidlo, ktoré chcete poistiť? Počuli ste už o tom, že existuje kalkulačka PZP? Koľko pobočiek ste už navštívili? Koľko pracovníkov vám už tvrdilo, že ich výpočet je najvýhodnejší a najlacnejší zo všetkých iných možností? Už nemáte energiu navštíviť inú pobočku? Plne vás chápeme. A preto vám odporúčame, aby ste prešli na jednoduchší spôsob zisťovania ceny. Prejdite na online metódu, s ktorou okrem toho, že ušetríte mnoho vášho času, ušetríte aj niekoľko desiatok, prípadne až stoviek eur! Nie je to dostatočný argument na to, aby ste prehodnotili vaše klasické metódy? Hovorí sa, že na osobné stretnutie a konzultáciu nič nemá, ale PZP kalkulačka vás presvedčí o opaku. Preto, lebo táto kalkulačka slúži na výpočet ceny poistenia.

Výpočet ceny s PZP kalkulačkou

Ak by ste predsa len mali záujem, hoci len zo zvedavosti, tak cez PZP kalkulačku zistíte cenu za zákonné poistenie. Populárnou voľbou je Insuro, ktorý je vcelku nová možnosť. Ide o internetovú stránku, ku ktorej sa dostanete po kliknutí na označený odkaz. Venuje sa povinnému zmluvnému poisteniu viacerých druhov vozidiel, nájdete v nej všetky dôležité informácie ohľadom poistenia, ktoré vám umožnia spraviť výpočet ceny na vaše konkrétne vozidlo vo viacerých poisťovniach.

Nezabudnite, že ak máte v súčasnosti uzatvorené poistenie, tak ho musíte najprv zrušiť vhodnou žiadosťou.

PZP kalkulačka znamená úsporu času

Ako sme už vyššie načrtli, tento nástroj vám výrazne ušetrí čas. Ako je to možné? Tak ak už máte skúsenosti so zisťovaním rôznych cenových ponúk pzp osobne, viete, že pochodiť viacero pobočiek, môže trvať aj niekoľko hodín, ak nie dní. Odhliadnuc od toho, že sa pobočky nenachádzajú v mieste vášho trvalého pobytu, prípadne ak nie sú pobočky v jednom mieste. Jedno osobné stretnutie trvá približne polhodiny. PZP kalkulačka a výpočet, ktorý vám daný nástroj vygeneruje, vám nezaberie ani polhodiny času. Stačí si otvoriť vyššie označenú stránku, vypísať nezáväzný formulár s presnými údajmi a počkať niekoľko sekúnd na výsledky z rôznych poisťovní. Všetky ceny budete mať usporiadané systematicky a priehľadne a na rozhodnutie o správnej poistke si môžete nechať toľko času, koľko len chcete. Samozrejme, rýchlosť rozhodovania by ste mali prispôsobiť tomu, dokedy si potrebujete zákonnú poistku uzatvoriť. Čas môžete ušetriť aj skrz dohodnutie termínu na dopravnom inšpektoráte online.

Kalkulačka PZP znamená úsporu financií

Úspora financí najlacnejším poistením autaKoľko ste platili za vašu predchádzajúcu poistku? Niekoľko stoviek eur? V prípade, že si povinné zmluvné poistenie idete uzatvárať po prvýkrát, určite využite túto možnosť a zistenie ceny si urobte pomocou online PZP kalkulačky. Akým spôsobom môžete ušetriť vašu peňaženku? Ušetriť môžete už v prípravnej fáze. Už len ak cestujete do jednotlivých pobočiek, aby ste zistili ceny, musíte zaplatiť buď za nejaký verejný alebo osobný dopravný prostriedok, aby ste sa tam dostali. V niektorých prípadoch sa účtuje aj parkovné. Celá táto prípravná fáza sa môže vyšplhať na desiatku eur. V ďalšom rade ušetríte „niekoľko“ eur. Výpočet ceny PZP vášho vozidla vám dokáže, že jednotlivé ceny poisťovní sa môžu líšiť až v stovkách eur. Ak hľadáte to najlacnejšie poistenie, PZP kalkulačka vám ho určite nájde. Preto, ak vám ide o úsporu vašich financií, nenechávajte tento internetový a rýchly nástroj bokom, ale dajte mu aspoň jednu šancu.

Aké údaje si do formulára o výpočet ceny pzp online nachystať?

V prvom rade si treba vybrať, na aké vozidlo si chcete zistiť výpočet ceny PZP kalkulačkou. Na výber máte osobné vozidlo do 3,5 tony, motocykel, prípojné vozidlo a dodávka do 3,5 tony. Ďalej si pripravte technický preukaz vozidla, ktoré chcete poistiť, ak konkrétne údaje neviete spamäti. Bude potrebné zadať presné údaje, čo sa týka modelu, značky a roku výroby vozidla, objemu a výkonu motora, najväčšej prípustnej a prevádzkovej hmotnosti, ako aj typ paliva. Treba vypísať aj účel využitia vozidla, ale aj približný počet kilometrov najazdených za jeden rok.

Okrem údajov  o vozidle, ktoré je predmetom poistenia, PZP kalkulačka požaduje zadať aj údaje o majiteľovi vozidla. Ako napríklad dátum narodenia, dátum získania vodičského preukazu, jeho sériové číslo, či ste už niekedy spôsobili nehodovú udalosť, ako dlho odvtedy ste bez nehody atď.

Výšku poistného môžu ovplyvniť aj iné fakty, ako napríklad či máte účet v OTP banke, dieťa do 15 rokov, či platíte iný druh poistenia… Rovnako máte na výber, či chcete poistné platiť ročne, polročne alebo štvrťročne.

Žiadosť s PZP kalkulačkou online

Nákup môžete spraviť onlineOkrem toho, že vám vypočíta ceny v jednotlivých poisťovniach, dáva vám aj možnosť priamo o poistenie požiadať. A to kliknutím na ponuku, ktorá sa vám najviac pozdáva. Dopíšete váš mail a domácu adresu, prípadne iné informácie, ktoré musia byť vyplnené na korektné odoslanie žiadosti. Do niekoľkých minút vám na mail daná poisťovňa zašle dokumenty ako:

  • návrh zmluvy a jej podmienky,
  • údaje na zaplatenie poistného,
  • ale aj bielu kartu.

Bielu a zelenú kartu musíte mať vždy pri sebe, ak vás zastaví policajná hliadka. Originál karty vám budú poštou odoslané až po zaplatení poplatku. Dovtedy môžete využívať dočasnú kartu, ktorá je platná 30 dní a ktorú budú policajti pri kontrole plne akceptovať. Pre istotu majte pri sebe aj doklad o zaplatení poistného.

Nie je skvelé, že priamo pomocou PZP kalkulačky môžete požiadať o také poistenie, ktoré sa vám najviac pozdáva? Ak vám nami poskytnuté informácie nestačili, viac si môžete naštudovať aj v iných článkoch tejto stránky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.